ANTALYA KIRCAMİİ'DE SON FIRSAT! GÜZELOLUK'TA 255 m2 HİSSE

İlan No: 26
İlan Tarihi: Cts, 07/22/2017 - 12:44
350.000,00
- TL
ANTALYAMURATPAŞA
İmar Durumu: 
M²: 
255.00 M²
Kaks (Emsal): 
% 5
Gabari: 
6.50
Tapu Durumu: 
Belirtilmemiş
Kat Karşılığı: 
Evet
Krediye Uygunluk: 
Bilinmiyor
Takaslı: 
Evet
Antalya / Muratpaşa
Advertise: 

Genel Özellikler

Genel Özellikler: 
Parselli
Projeli
Köşe Parsel

Altyapı

Altyapı: 
Elektrik
Sanayi Elektriği
Su
Telefon
Arıtma
Sondaj & Kuyu
Yolu Açılmış

Konum

Konum: 
Ana Yola Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın

Manzara

Manzara: 
Şehir

ANTALYA ARSA 255 m2 DİR. 4 ADET FARKLI m2’LERDE TAPU VARDIR FİYATDA ANLAŞIRSAK 4 TAPU’DA SATILABİLİR İLANDAKİ FİYAT 255 m2 İÇİN GEÇERLİDİR ARSA DENİZE VE HAVALİMANINA 2-2.5 km. DİR TAKAS ANKARA’DAN GAYRİMENKUL VEYA ARAÇ OLABİLİR DETAYLI KESİN BİLGİ M.PAŞA BELEDİYESİNDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ ARSA DEĞERİNİN KATKAT ÜSTÜNE ÇIKABİLECEK YERDEDİR 30 YIL BAĞIMSIZ ÇALIŞTIM .EMEKLİYİM. GÜVENE DAYALI YAPTIĞIM İKİ İŞTEN AĞIR DARBE YEDİM.
Bu yükümlülük bana ticarette güvene dayalı cek cak larla iş yapmamayı öğretti. Size de tavsiyem şudur ki arsa konusunda GÜVENE DAYALI ALIŞVERİŞ YAPMAYIN!..

Sadece yapmanız gereken basit satıcıyı dinleyin.
İl ..ilçe.. semt ....ada parsel... ve emsal... bilgilerini isteyiniz . Üşenmeden 1 gün zaman isteyip resmi dilden araştırıp teyitleyiniz .. İlk önce parsel sorgudan bakınız ya da ilgili belediye ismi ile e-imar yazarak belediyenin sisteminden yerine bakınız .. Yer size göre iyi ise arkadaşa sorma ile ....eşe dosta akrabaya danışma ile.. olmaz ..
Lütfen KIYINIZ YAKITINIZA BİNİN ARACINIZA
O DEĞERLİ VAKTİNİZİ HATA YAPMAMAK İÇİN HARCAYINIZ , İLGİLİ BELEDİYEYE gidiniz ve imarla alakalı birimlerden resmi ağızdan bilgi alınız .. Bilgi aldıktan sonra doğruluğunu teyit ediniz.. Doğru ise küçük bir hesap yaparak ileride ne kadar meblağ yapacağı tahminini ortaya çıkarınız..

Ben açık ve net yazıyorum; benim satmakta olduğum arsaların hepsi karlı, resmi evrağa dayalı bilgi verir ve size araştırıp , karar vermeniz için bekleme süresi tanırım ...
BÜTÜN BU YAZDIKLARIMA İSTİNADEN ..SİZİN YAPMANIZ GEREKEN..
1 İNTERNETTEN YERİNE BAKMAK..
2.İLGİLİ BELEDİYEDEN ADA PARSEL VE ALACAĞINIZ HİSSE MİKTARI SÖYLEYİP BİLGİ ALMAK.
3.YERİNDE ALACAĞINIZ YERİ GÖRMEK.
4. PAZARLIK YAPIP, ALIP ALMAMAYA KARAR VERMEK..
5.BİZZAT KENDİNİZ ARAŞTIRIN!...
BUNUN DIŞINDA YAPILACAK RESMİ KANUNİ VS GARANTİ YOKTUR

DANIŞINIZ ... KARAR SİZİN

Genel Uyarı ve Bilgilendirme

Ücretsiz Emlak İlanı Verilen Websitemizde Yukarıda gördüğünüz ilana ait tüm bilgilerin (açıklama, donanım, teknik veriler, ilan fotoğrafları vb. bilgiler) yasal sorumluğu ilan sahibine aittir. Bilgilerin doğruluğunu teyit etmeden, aracı ve resmi evraklarını görmeden, gayrimenkul alım ve kiralama işleminlerinde kesinlikle kapora vermeyiniz.  Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.Hiçbir şekilde sahibinden emlak net websitesi sorumluluk kabul etmemektedir.Bütün Sorumluluk ilan sahibindedir.